Blu-ray za 99 Kč    Nové výdejní místo Stodůlky     Kalendáře 2024     Slevy na CD a LP až 75%

 

 

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Vymítač ďábla kolekce 1-5. (The Exorcist 1-5 Collection)

Datum vydání 04.10.2023
Typ balení DVD obal
Nosič / počet DVD / 6
Cena na eshopu
439 Kč s DPH
SKLADEM v eshopu 4 ks dodání obvykle do 3 dnů

Vážení zákazníci, v předvánočním období může docházet ke zdržení doručení zásilek u dopravců. Prosím, sledujte informace o dodání od přepravních společností, které zasílají e-mailem nebo SMS.

Formát obrazu 16:9
Celková stopáž [min] 127+113+106+108+111
Zvuk česky Dolby Digital 5.1 / anglicky Dolby Digital 5.1
Titulky české, anglické
EAN 8595165393538

Kolekce obsahuje:

Vymítač ďábla: Původní a prodloužená režisérská verze
1973 / Horor, Drama, Thriller / 127 minut / USA

Obsahuje původní i prodlouženou verzi filmu
Víra v ďábla. A víra, že ďábel může být zapuzen. Z těchto dvou pramenů víry splétají autor William Peter Blatty a režisér William Friedkin děsivý a realistický příběh nevinné dívky, posedlé zlovolnou entitou. O exorcismu čtrnáctiletého chlapce v Marylandu slyšel Blatty v roce 1949 během svých studií na univerzitě a tato událost o dvě desetiletí později inspirovala jeho fascinující román.
Friedkin, jehož Francouzská spojka – Štvanice (1971) získala Oscara® za nejlepší režii, dal dohromady nezapomenutelně působivé herecké výkony Lindy Blair jako bezmocné Regan, Ellen Burstyn v roli její zoufalé matky, Jasona Millera jako pochybnostmi zmítaného otce Karrase a Maxe von Sydowa jako zaníceného jezuitského exorcisty otce Merrina.
Vymítač ďábla, který získal Oscary TM (1973) za nejlepší adaptovaný scénář (Blatty) a nejlepší zvuk, zůstává jedním z nejpoutavějších a nejvíce šokujících filmů, jaké kdy byly natočeny.

Hrají: Ellen Burstyn, Max von Sydow, Lee J. Cobb, Kitty Winn, Jason Miller, Linda Blair
Režie: William Friedkin

Bonusy:
• Komentář Williama Friedkina
• Filmové upoutávky: Verze, kterou jste ještě neviděli, Náš nejhlubší děs
• TV spoty: Nejnapínavější, Nejděsivější, Návraty
• Rádiové spoty: Ďábel sám, Náš nejhlubší děs

Vymítač ďábla II: Kacíř
1977 / Horor / 113 minut / USA

Film Johna Boormana v produkci Richarda Lederera
Prastaré zlo se vrací.

Zdá se, že Regan MacNeilová unikla z moci démona, který ji proměnil jako malou holčičku v agresivní monstrum. Při psychoanalytickém léčení u doktorky Tuskinové však dívka zapírá podivné sny. Vše se mění s příchodem otce Lamonta. Kněz naváže pomocí přístroje spojení s podvědomím Regan a nečekaně se stane svědkem vražedného útoku na doktorku Tuskinovou v okamžiku, kdy se v Regan projeví ďábelské síly. Lamont i Tuskinová se spolu snaží najít kořeny duševní poruchy, aby zbavili Regan utrpení. Podstupují tak nejvyšší riziko.

Hrají: Linda Blair, Richard Burton, Louise Fletcher, Max von Sydow, Paul Henreid, James Earl Jones, Ned Beatty, Joey Lauren Adams, Kitty Winn, Richard Paul, Dana Plato, George Skaff, Belinda Beatty, Peter MacDonald, Hank Garrett, Ken Renard, Robert Lussier, Barbara Cason, Rose Portillo, Joey Green, Tiffany Kinney, Lorry Goldman
Režie: John Boorman
Kamera: William A. Fraker
Hudba: Ennio Morricone
Scénář: John Boorman, William Goodhart
Produkce: John Boorman

Bonusy:
• Alternativní začátek
• Trailery

Vymítač ďábla 3
1990 / Horor / 106 minut / USA

Od autora původního Vymítače ďábla

Pekelná brána se opět otevírá! George C. Scott jako policejní vyšetřovatel Kinderman pátrá po vrahovi záhadných a brutálních vražd. Nevěří na démony a jejich nadpřirozenou moc. Ještě ne. Nevysvětlitelné úkazy v nemocnici pro choromyslné nezanechávají žádné stopy k rozluštění děsivého tajemství. Jaká síla však vede nemocnou ženu, aby se plazila po stropu zcela obratně a neslyšně jako moucha? A snad i vraždila?

Hrají: George C. Scott, Ed Flanders, Brad Dourif, Jason Miller, Nicol Williamson, Scott Wilson, George DiCenzo, Don Gordon, Nancy Fish, Lee Richardson, Grand L. Bush, Viveca Lindfors, Ken Lerner, Zohra Lampert, Tyra Ferrell, Kevin Corrigan, Samuel L. Jackson, Colleen Dewhurst, Fabio, Jodi Long, Larry King, Danny Epper
Režie: William Peter Blatty
Kamera: Gerry Fisher
Hudba: Barry De Vorzon
Scénář: William Peter Blatty
Produkce: Carter DeHaven

Bonusy:
• Trailery

Vymítač ďábla: Zrození
2004 / Horor / 108 minut / USA

První setkání s nelítostným zlem.
Prequel k Vymítači ďábla, nejděsivějšímu filmu všech dob.

Poté, co ztratil svou víru v Boha, vydává se otec Merrin (Stellan Skarsgård) na archeologickou expedici do Keni. Zde byl právě objeven neuvěřitelně zachovalý byzantský chrám. Zdá se, že stavba byla pohřbena do země těsně po ukončení prací. A pod ní spí neklidným spánkem cosi prastarého, co čeká na své probuzení. Když mezi domorodci a britskými vojáky propukne spor, Merrin jen bezmocně přihlíží krutostem páchaným na nevinných vesničanech. Takové ukrutnosti již ve svém životě viděl a modlil se, aby už nikdy nebyl svědkem něčeho podobného. Opravdová hrůza však přichází, když se krev nevinných vsákne do vyprahlé africké planiny. Tam, kde se zrodilo zlo, musí otec Merrin pohlédnout do jeho skutečné tváře.

Hrají: Stellan Skarsgård, Izabella Scorupco, James D'Arcy, Julian Wadham, Antonie Kamerling, David Bradley, Alan Ford, Ben Cross, Ralph Brown, Michel Leroy, Patrick O'Kane, Roberto Davide
Režie: Renny Harlin
Kamera: Vittorio Storaro
Hudba: Trevor Rabin
Scénář: Alexi Hawley
Produkce: James G. Robinson

Bonusy:
• Komentář režiséra Rennyho Harlina
• Dokument ze zákulisí
• Trailer

Dominion: Pod nadvládou zla
2005 / Horor / 111 minut / USA

Nadpřirozené zlo přichází do archeologického naleziště v poválečné, Brity ovládané Africe. Nebo je narůstající počet úmrtí a hrůz dílem lidské bytosti? Otec Merrin viděl během války tolik zla páchaného lidmi, že se zřekl své víry i kněžství. Jako dozorce nad vykopávkami záhadného chrámu bude muset znovu nalézt svou víru, aby mohl bojovat s nepřítelem, který je nejen mazaný a nekompromisní, ale především nesmrtelný. Dominion: Pod nadvládou zla, Merrina (Stellan Skarsgård) čeká konečné zúčtování s nejzavilejším nepřítelem lidstva. Režisér Paul Schrader (režisér filmu Auto Focus, scenárista Taxikáře) vnáší přímo hmatatelnou hrůzu do nejnovější kapitoly proslavené hororové série, kde bitevní pole představuje lidská duše. Strach přichází a zmrazí vás až do morku kostí.

Hrají: Stellan Skarsgård, Gabriel Mann, Clara Bellar, Billy Crawford, Ralph Brown, Antonie Kamerling, Julian Wadham, Rick Warden, Oliver Maltman, Griet van Damme
Režie: Paul Schrader
Kamera: Vittorio Storaro
Hudba: Angelo Badalamenti, Trevor Rabin
Scénář: William Wisher Jr., Caleb Carr
Produkce: James G. Robinson

Bonusy:
• Komentář režiséra Paula Schradera
• Vynechané scény
• Fotogalerie

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.