Eshop je v provozu bez omezení. Informace přepravců: GLS, Zásilkovna a Česká Pošta. Výdejní místo Jungmannovo náměstí 17, Praha 1 se otevírá 27.4.2020!

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Vyhraj vstupenky na Holomráz Tour 2018 kapely Slza

 

 

Vyhraj vstupenky na Holomráz Tour 2018 kapely Slza

Soutěž probíhá od 19.2. do 23.2.

 

 

Soutěžní otázka:

V kolika městech se uskuteční Holomráz Tour 2018 kapely Slza?

 

Pravidla soutěže:

Na každé město v rámci Holomráz Tour 2018 můžete vyhrát vstupenky. Zasílejte své odpovědi na marketing@bontonland.cz . Nejrychlejší správné odpovědi vyhrávají. První správná odpověď vyhrává dvě vstupenky a druhá správná odpověď jednu vstupenku. Soutěž probíhá od 19.2. do 23.2. Vyhodnocení soutěže bude 26. 2. 2018

V odpovědi zašlete celé své jméno a příjmení a město ve kterém o vstupenky soutěžíte.

 

 

 

Zasláním odpovědi vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely organizace soutěže. Každý soutěžící může zaslat pouze jednu odpověď. Pořadatel soutěže je Bontonland a.s., se sídlem Václavské nám. 846/1, 110 00, Praha 1, zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 3413, IČ: 49018825, DIČ: CZ49018825. Soutěže se nemohou zúčastnit právnické osoby a zaměstnanci pořadatele a organizátora ani jejich blízcí ve smyslu § 116 občanského zákoníku. Soutěže se smí zúčastnit jen fyzické osoby starší 15-ti let s doručovací adresou v ČR, kteří zároveň akceptují a budou dodržovat pravidla této soutěže. Osoby mladší 18-ti let však musí mít k účasti v soutěži souhlas zákonného zástupce. Tato aktivita není žádným způsobem sponzorována, doporučována, spravována, ani jinak spojována se společností Facebook. Účastník poskytuje informace společnosti Bontonland a.s. a nikoliv společnosti Facebook. Poskytnuté údaje budou použity výhradně pro tuto aktivitu.

Bontonland a.s. si vyhrazuje právo soutěž v závažných případech zrušit, a to pokud je její řádné provedení narušeno technickými, právními nebo jinými nepředpokládanými důvody. Právní vymáhání je vyloučeno.

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2019 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.