Navštivte naši prodejnu a výdejní místo Musicpoint

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Usínání s anděly ( PhDr. Miroslava Mašková)

Datum vydání 09.12.2016
Typ balení CD obal
Nosič / počet CD / 1
Interpret Miroslava Mašková
Cena na eshopu
162 Kč s DPH původní cena: 249 Kč sleva: 35%
SKLADEM v eshopu dodání do 3 dnů
EAN 0099925642129

24 pohádkových příběhů z láskyplného života andělů (2016)

1. Anděl lásky 
2. Anděl síly 
3. Anděl světla 
4. Anděl léčení 
5. Anděl prosby
6. Anděl poděkování 
7. Anděl pravdy 
8. Anděl důvěry
9. Anděl odpuštění 
10. Anděl přátelství
11. Anděl trpělivosti 
12. Anděl minulosti 
13. Anděl budoucnosti 
14. Anděl přítomnosti 
15. Anděl hry 
16. Anděl radosti 
17. Anděl štěstí 
18. Anděl míru 
19. Anděl svobody 
20. Anděl změny 
21. Anděl krásy 
22. Anděl úsměvu 
23. Anděl pohlazení 
24. Anděl objetí
25. Ukolébavka andělů 

Obsahuje 24 pohádkových příběhů z láskyplného života andělů. Andělé, jako nadpřirozené bytosti, provázejí děti jednotlivými příběhy a ukazují jim správnou cestu. V dětských posluchačích rozvíjí vyprávění andělů svět fantazie, zklidňuje jejich mysl a pomáhá jim spokojeně usínat. U dospělých probouzí dávné vzpomínky na kouzelnou dobu dětství.

Miroslava Mašková, autorka a interpretka nové nahrávky, uvedla: „Protože v dnešní době, plné spěchu a stresů, děti špatně usínají, mělo by jim Usínání s anděly v tom velkou měrou pomoci. Prostřednictvím čtyřiadvaceti laskavých pohádkových příběhů se děti ocitnou ve světě andělů, kde vládne harmonie, radost, štěstí a láska. V dětských posluchačích vyprávění rozvíjí svět fantazie, zklidňuje jejich mysl a pomáhá jim spokojeně usínat. Hudbu, jež zaznívá pod mluveným slovem Miroslavy Maškové, složila Jana Bušniaková, sbormistryně dětského pěveckého sboru MY, který tyto písničky zpívá také v rámci svých koncertních vystoupení.“ Usínání s anděly je hudebně relaxační projekt, který vznikl pod odbornou garancí pedagogů, pediatrů a dětských psychologů. Součástí CD je 24 kartiček se siluetou andílka, kterou si děti mohou vymalovat pastelkami. Připojená anglická slovíčka hravou formou obohatí základní znalost angličtiny.

Usínání s anděly je prvním větším dílem nově založené hudební společnosti Music and Harmony, která se zaměřuje na zlepšení psychického a fyzického zdraví jedince. Spolupracuje s hudebníky, dětskými i dospělými pěveckými sbory a jejich sbormistry. 

PhDr. Miroslava Mašková je psycholožka, novinářka, léčitelka, publicistka, textařka a autorka úspěšných CD: Srdce dokořán s hudbou Petra Maláska, Cestou duhy, Živá voda, Slunce Země, Oblaka ticha, Léčivý oheň, Noc a den s hudbou Roberta Jíši (vydal Popron Music), CD Muzikoterapie s hudbou Roberta Jíši (vydala Nextera). Je také autorkou knih: Tajemno kolem nás a Tajemno v nás. Pořádá semináře v tuzemsku i v zahraničí, vede poradnu Esotera.

hovoří: Miroslava Mašková
hudbu nahrál: Jakub Přibyl

Další hudba a filmy od Miroslava Mašková
  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2019 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.