Prodejna a výdejní místo Musicpoint jsou z nařízení vlády zavřené.

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Tonda má ženskou

Datum vydání 14.03.2005
Typ balení CD obal
Nosič / počet CD / 1
Cena na eshopu
152 Kč s DPH původní cena: 169 Kč sleva: 10%
SKLADEM v eshopu dodání do 3 dnů

Režie: Jan Fuisch
Účinkují: Vladimír Menšík, Vladimír Dvořák, Jiřina Bohdalová, Miloslav Šiměk, Jiří Grossmann, Luděk Sobota, Jiří Krampol, Miloš Kopecký, Miroslav Horníček, Karel Šíp, Jaroslav Uhlíř, Jiří Suchý, Jiří Šlitr

Po úspěšných výborech ze supraphonského archivu, nazvaných Čochtan vypravuje a Zlato českého humoru aneb Moje žena pije, přicházíme s další nabídkou humoru, tentokrát slavných dvojic komiků. Jsou mezi nimi jména, která se objevují v několika partnerských kombinacích, jako např. Jiřina Bohdalová, která tvořila dvojici s Vladimírem Dvořákem, ale byla i úspěšnou spoluhráčkou Vladimíru Menšíkovi. Jejich proslulý humorný výstup dal také název celému kompletu.

Miloslav Šimek se v tomto výběru objevuje ve dvojici s Jiřím Grossmannem, pak s Luďkem Sobotou a nakonec s Jiřím Krampolem. Mezi slavné komiky patří duo Miloš Kopecký s Miroslavem Horníčkem, dále pak Karel Šíp s Jaroslavem Uhlířem, zastoupenými zde slavnou scénkou textové modernizace dětského říkadla Ententýky, dva špalíky. Výběr pak vrcholí anekdotami interpretů zvláště významných, Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra a jejich groteskním dialogem ze hry Jonáš a tingltangl.

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2019 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.