Vzhledem k problémům s naším mailovým serverem může dojít ke zpoždění vyřízení Vašich mailových požadavků, omlouváme se.

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Tichá Dohoda : Underpop / Reedice 2009

Datum vydání 27.02.2009
Typ balení Plastový obal
Nosič / počet CD / 1
Interpret Tichá Dohoda
Cena na eshopu
179 Kč s DPH původní cena: 199 Kč sleva: 10%
SKLADEM v eshopu dodání do 3 dnů
Provedení Reedice
EAN 0099925595722

Jedno ze zásadních českých rockových alb devadesátých let se dočkává doplněné reedice! Kapela kolem zpěvačky Blanky Šrůmové a kytaristy a skladatele Dana Šustra v roce 1992 nabídla řadou hitových písní ozdobený a velmi úspěšný příspěvek k besedě o silně melodické i zvukově inovativní kytarovce.
Základním jedenácti albovým písním a singlovým i dosud nevydaným bonusům se dostalo současného remasteringu ve studiu 3bees, původní obal byl doplněn o fotografie a další dokumenty doby.
Má duše se vznáší, Kotva a kříž nebo Marioneta jsou jen kouskem atraktivní originální sestavy, přidané mixy, edity a live záznam pak dodefinováním tváře kapely té doby.
Některé mediální náznaky nasvědčují šanci na možný návrat Tiché dohody na pódium. Pokud se tak stane, bude tato reedice začátkem nové kapitoly v její historii. Ne-li, pak jde o album nesporně velmi vhodně samostatného připomenutí.
Elegantní reedice zásadního alba Tiché dohody!

Strana A
1. Intro
2. Má duše se vznáší
3. Reklamní anděl
4. Kotva & Kříž
5. Kdo z vás
6. Víra

Strana B
7. Peklo a ráj
8. Bílý fáro
9. Marioneta
10. Pod zemí
11. Žízeň

Bonusy
12. Tobě se to nelíbí
14. Jak roky jdou (excentric mix edit 2009)
15. Párty ve 2 (crazy mix edit 2009)
16. Gloria Live

Jedno ze zásadních českých rockových alb devadesátých let se dočkává doplněné reedice! Kapela kolem zpěvačky Blanky Šrůmové a kytaristy a skladatele Dana Šustra v roce 1992 nabídla řadou hitových písní ozdobený a velmi úspěšný příspěvek k besedě o silně melodické i zvukově inovativní kytarovce. Základním jedenácti albovým písním a singlovým i dosud nevydaným bonusům se dostalo současného remasteringu ve studiu 3bees, původní obal byl doplněn o fotografie a další dokumenty doby. Má duše se vznáší, Kotva a kříž nebo Marioneta jsou jen kouskem atraktivní originální sestavy, přidané mixy, edity a live záznam pak dodefinováním tváře kapely té doby. Některé mediální náznaky nasvědčují šanci na možný návrat Tiché dohody na pódium. Pokud se tak stane, bude tato reedice začátkem nové kapitoly v její historii. Ne-li, pak jde o album nesporně velmi vhodně samostatného připomenutí. Elegantní reedice alba Tiché dohody!
 

Další hudba a filmy od Tichá Dohoda
Tichá dohoda
Hlasitá revoluce
359 Kč
 KOUPIT
LP
Na prodejnách
doručení cca 14 dní
Tichá dohoda
Achtung 30!
179 Kč
 KOUPIT
CD
Na prodejnách
doručení cca 14 dní
Tichá dohoda & Zuzana Vintrová
Kladno Manchester
449 Kč
 KOUPIT
LP
Na prodejnách
doručení cca 14 dní
Tichá dohoda & Zuzana Vintrová
Kladno Manchester
179 Kč
 KOUPIT
CD
Na prodejnách
doručení cca 14 dní
  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2019 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.