Snížení cen audioknih.     

 

 

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Tania del Rio, čtou Otakar Brousek ml. a Ondřej Brousek : Warren XIII. a šeptající les

Datum vydání 03.05.2023
Typ balení Digipack
Nosič / počet CD - MP3 / 1
Interpret Ondřej Brousek, Otakar Brousek ml.
Cena na eshopu
349 Kč s DPH
SKLADEM v eshopu 2 ks dodání obvykle do 3 dnů
Osoby Tania del Rio
EAN 8595693408971

Drruhý díl trilogie o Warrenovi XIII. Nikdy nezapomeň, že v hotelu je tolik místa pro přátelství, kolik je v něm pokojů. To znamená, že ať ti život uchystá cokoliv, vždycky se budeš moct spolehnout na přátele.

Warren je šťastný chlapec. Vždyť řídí jediný potulný hotel na světě. Ten i s jeho zaměstnanci však mizí kdesi ve Zlohvozdu a Warren musí čelit nástrahám.

Hotel Warren lze spatřit, jak brázdí krajinu ve Fauntleroy jako obří hmyz. Avšak jen hrstka lidí ví, že toto špičkové ubytovací zařízení vede teprve dvanáctiletý sirotek jménem Warren XIII. Navzdory svému věku je Warren bystrý a pracovitý mladík, který svůj život zasvětil vedení tohoto neobvyklého hotelu. Předchozí ředitel, Warrenův strýc Rupert, své povinnosti ostudně zanedbával. Knihovník pan Friggs každý týden vybírá nejrůznější zastávky, které hotel během svých toulek navštíví. Jenže hotel i s jeho obyvateli se ztratí v nebezpečném Zlohvozdu a dvanáctiletý chlapec se musí vydat na cestu sám. V lese se to hemží čarodějnicemi, tekutými písky, hady a naštvanými stromy. Překoná Warren nástrahy a shledá se se svými přáteli i s hotelem, na který si dělá zálusk někdo jiný?

Čtou Otakar Brousek ml., Ondřej Brousek
Délka nahrávky 5 hodin 40 minut

 

Další hudba a filmy od Ondřej Brousek, Otakar Brousek ml.
  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.