Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Platební podmínky

Platebních metod k úhradě zboží pro internetový obchod nabízíme hned několik:

1. Dobírka - klasická metoda platby při doručení. Nemusíte mít žádné účty, ani jiné aktivity. Česká pošta Vám zboží doručí až domů a Vy zaplatíte při převzetí. Pozor, tento způsob platby je možné použít pouze na území ČR!

2. Platební karta EC/MC a VISA (jakož i Maestro a VISA Electron) -  údaje o své kreditní kartě nezadáváte do našeho systému, ale přímo do bankovního rozhraní 3D secure prostřednictvím šifrovaného SSL protokolu. Během několika sekund se dozvíte výsledek. Vaše peníze budou zinkasovány až po odeslání zásilky na Vaši adresu. Výhodou je nižší poštovné v rámci ČR. Upozornění: Při platbě kteroukoli kartou ( EC/MC, VISA ) bude v případě rozdělení zásilky inkasována celá suma a možný přeplatek ihned vrácen na účet zákazníka. Veškeré tyto situace je možné dohodnout přímo s operátorkou.

3. Platba 24 - online platba České spořitelny - po dokončení nákupu budete přesměrování na rozhraní Platby 24, kde potvrdíte částku za svůj nákup a zadáte svůj autorizační klíč, jehož prostřednictvím provedete platbu. 

4. eKonto - online platba Raiffeisenbank - disponujete-li eKontem, jsme schopni Vaši platbu přijmout online na náš účet pomocí systémem vygenerovaného platebního příkazu. V případě této platby Vás po potvrzení objednávky přesměrujeme na předvyplněný platební formulář eKonta, kde potvrdíte platbu zadáním certifikačního klíče.

5. PaySec - online platba ČSOB a Poštovní spořitelny - po dokončení nákupu budete přesměrování na rozhraní PaySec, kde potvrdíte částku za svůj nákup a zadáte svůj autorizační klíč, jehož prostřednictvím provedete platbu. 

6. Platba převodem - jedná se o převod financí z Vašeho na náš účet pomocí obvyklého převodního/platebního příkazu. V případě použití této metody Vám nabídneme na obrazovce patřičné symboly a čísla, která je třeba ke transakci, nebo je možné si přímo vytisknout předvyplněný příkaz k platbě a doručit ho do Vaší banky. Po převedení částky na náš účet je Vám ihned zboží odesláno. Kupující hradí veškeré poplatky spojené s převodem platby ( typ OUR ) a objednávku uhradí v CZK.

 

Platební údaje:

Číslo účtu: 264631746/0300
IBAN: CZ57 0300 0000 0002 6463 1746
SWIFT: CEKOCZPP

Adresa banky:

Československá obchodní banka, a. s.
Radlická 333/150, 150 57 Praha 5

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2000 - 2017 Bontonland a.s. Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

         ...