Blu-ray za 99 Kč    Nové výdejní místo Stodůlky    

 

 

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Platební podmínky

Platebních metod k úhradě zboží pro internetový obchod nabízíme hned několik:

1. Dobírka - klasická metoda platby při doručení. Nemusíte mít žádný bankovní účet. Česká pošta Vám zboží doručí až domů a Vy zaplatíte při převzetí. Pozor, u České pošty a GLS lze tento způsob platby použít pouze na území ČR! U Zásilkovny lze platit na dobírku i na Slovensku, kdy při převzetí zásilky zaplatíte celou částku v EUR. Přepočet na EUR se řídí aktuálním bankovním kurzem.

2. Platební brána Comgate - online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou je nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Údaje o Vaší kartě nám zůstávají skryty. Platit můžete platebními kartami Visa a Mastercard. Bankovní tlačítka jsou velmi rychlé přednastavené příkazy z Vašeho účtu, přičemž samotné zadání příkazu již probíhá v zabezpečeném prostředí Vaší internetové banky. Platby bankovními tlačítky jsou podporovány všemi významnými českými bankami. Obě tyto platební metody jsou velmi rychlé, připsání prostředků bývá maximálně do 1-2 hodin.

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
e-mail: platby-podpora@comgate.cz
tel:  +420 228 224 267

3. Platba převodem - jedná se o převod financí z Vašeho na náš účet pomocí obvyklého převodního/platebního příkazu. V případě použití této metody Vám nabídneme na obrazovce patřičné symboly a čísla, která je třeba ke transakci, nebo je možné si přímo vytisknout předvyplněný příkaz k platbě a doručit ho do Vaší banky. Po převedení částky na náš účet je Vám ihned zboží odesláno. Kupující hradí veškeré poplatky spojené s převodem platby ( typ OUR ) a objednávku uhradí v CZK. Připsání peněz na náš účet včetně zpracování příkazu trvá obvykle 1-4 pracovní dni. Platby převodem na náš účet jsou možné pouze z českých bankovních účtu, vedených v českých korunách!

Platební údaje:

Číslo účtu: 470950/5500
Iban: CZ11 5500 0000 0000 0047 0950
Swift: RZBCCZPP

Adresa banky:

Raiffeisenbank a.s.

Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.