Vážení zákazníci, se změnou provozovatele eshopu bylo aktualizováno místo pro uplatnění reklamací. Více informací zde https://www.bontonland.cz/kontakt/

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Platební podmínky

Platebních metod k úhradě zboží pro internetový obchod nabízíme hned několik:

1. Dobírka - klasická metoda platby při doručení. Nemusíte mít žádné účty, ani jiné aktivity. Česká pošta Vám zboží doručí až domů a Vy zaplatíte při převzetí. Pozor, u České pošty a GLS lze tento způsob platby použít pouze na území ČR! U Zásilkovny lze platit na dobírku i na Slovensku.

2. Platební brána Comgate - platba kartou online nebo tzv. bankovními talčítky přes zabezpečenou platební bránu. Údaje o Vaší kartě nám zůstávají skryty.Platit můžete platebními kartami Visa a Mastercard. Bankovní tlačítka jsou vlastně velmi rychlé předpřipravené převody z Vašeho účtu, přičemž samotné zadání příkazu již probíhá v bezpečném prostředí Vaší internetové banky. Veškeré údaje jsou přenášeny do banky šifrovaně. Platby bankovními tlačítky jsou podporovány všemi významnými českými bankami. Obě tyto platební metody jsou velmi rychlé, připsání prostředků bývá téměř okamžité.

3. Platba převodem - jedná se o převod financí z Vašeho na náš účet pomocí obvyklého převodního/platebního příkazu. V případě použití této metody Vám nabídneme na obrazovce patřičné symboly a čísla, která je třeba ke transakci, nebo je možné si přímo vytisknout předvyplněný příkaz k platbě a doručit ho do Vaší banky. Po převedení částky na náš účet je Vám ihned zboží odesláno. Kupující hradí veškeré poplatky spojené s převodem platby ( typ OUR ) a objednávku uhradí v CZK. Připsání peněz na náš účet včetně zpracování příkazu trvá obvykle 1-3 dni.

Platební údaje:

Číslo účtu: 470950/5500
Iban: CZ11 5500 0000 0000 0047 0950
Swift: RZBCCZPP

Adresa banky:

Raiffeisenbank a.s.

Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2000 - 2017 Bontonland a.s. Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

         ...