Blu-ray za 99 Kč     DVD za 59 Kč     UHD za 399 Kč     Nové výdejní místo Stodůlky    

 

 

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Martina Klausová : Svět klavíru není vždy černobílý. S českými klavíristy o věcech profesních i osobních, kniha

Datum vydání 08.12.2023
Nosič Kniha
Interpret Jitka Čechová, Miroslav Sekera, Igor Ardašev, Ivo Kahánek, Jan Bartoš, Jan Simon, Lukáš Vondráček, Ivan Klánský, Martin Kasík, Lukáš Klánský
Cena na eshopu
390 Kč s DPH
SKLADEM v eshopu > 10 ks dodání obvykle do 3 dnů

Publikace je součástí připravované populárně naučné ediční řady, která  se bude věnovat významným osobnostem a interpretům různých žánrů  českého klasického hudebního umění.

Posláním knihy je zprostředkovat široké pianistické veřejnosti pohled  předních 10 osobností českého klavíru na různé aspekty současné  klavírní hry, její interpretace, pedagogické práce, umělecké tvorby,  klavírní školy atd. Je vytvořena na základě rozhovorů a korespondenčních odpovědí  interpretů, kterými jsou Igor Ardašev, Jan Bartoš, Jitka Čechová, Ivo Kahánek, Martin Kasík, Ivan Klánský, Lukáš Klánský, Miroslav Sekera, Jan Simon, Lukáš Vondráček.

Text sestává jak z připravené struktury otázek a odpovědí  k daným tématům, která budou předkládána jednotlivým interpretům, tak  i volných myšlenek, úvah, událostí či problematice, kterou autor  považuje za aktuální a jemu blízkou. Text je doplněn barevnými fotografiemi.

300 stran

  

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.