Akce Hurvínek    LP se slevou 15%     Blu-ray od 89 Kč     DVD od 39 Kč     UHD od 379 Kč   Snížení cen audioknih   Bedřich Smetana 200 let

 

 

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Martha a Tena Elefteriadu, čtou autorky : Martha & Tena dvojhlasně

Datum vydání 08.03.2024
Typ balení CD obal
Nosič / počet CD - MP3 / 1
Interpret Martha Elefteriadu & Tena, Martha Elefteriadu, Tena Elefteriadu
Cena na eshopu
349 Kč s DPH
SKLADEM v eshopu > 10 ks dodání obvykle do 3 dnů
Osoby Martha a Tena Elefteriadu
EAN 8590233081249

Audiokniha MARTHA & TENA dvojhlasně je vyprávěním dvou českých zpěvaček s řeckými kořeny, Marthě a Teně Elefteriadu, respektive o "holkách Svobodových", jak samy rády říkají. Protože – elefthería (svoboda) je jedno z nejhezčích řeckých slov, a vlastně v jakémkoliv jazyce...

Kniha je rozdělena na dvě části. Každá ze sester v ní napsala a načetla svůj díl vzpomínek na společný osobní i umělecký život, aby se nakonec v jednotlivých kapitolách jejich vyprávění prolínalo a posluchač v něm nacházel vzájemnou soudržnost. Přestože obě části knihy vypráví zdánlivě stejný příběh, je možné vycítit, které etapy jejich společného života jsou pro každou z nich citlivější. Svou roli hraje i jejich rozdílný charakter a ojedinělé srovnání obou pohledů, jelikož Martha se narodila ve znamení Panny a Tena ve znamení Berana.

Při poslechu této audioknihy se například dozvíte, jak to bylo s příchodem jejich rodiny z Řecka na Moravu, veselé i smutnější historky z jejich dětství, o počátcích jejich kariéry, o poctách, cenách, festivalech, ale také o odvrácené straně uměleckého života. Ti, kdo zažili jejich závratnou kariéru počínající v 70. letech minulého století, byli možná překvapeni, kam sestry "zmizely" v následující dekádě. Martha a Tena proto v knize popisují, jak to bylo s jejich zpíváním v zahraničí v 80. letech. Dozvíte se i něco z jejich soukromí – o manželství, dětech a radostech, které jim život dodnes přináší. Během celého vyprávění můžete vnímat i jižní temperament, který je jim vlastní, i jejich životní pohled na věci kolem nás.
Vyprávění doplňují ukázky písní z repertoáru obou zpěvaček, a dokonce i některé, jež dosud nebyly vydány na žádném nosiči.

Délka nahrávky 12 hodin 16 minut

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.