Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Marshall - Major II BT White / , sluchátka bezdrátová

Datum vydání 08.12.2016
Nosič / počet Sluchátka bezdrátová / 1
Cena
3 990 Kč s DPH
SKLADEM v eshopu dodání do 48 hodin
Výrobce Marshall
Merchandise Marshall
Barva Bílá
EAN 7340055333856

Odpojte se od kabelů. Sluchátka Major II Bluetooth® Vám dávají svobodu a pohodlí bezdrátového poslechu kombinovaného s více než 50 lety pravého a odzkoušeného výkonu značky Marshall.
Připojte se bezproblémově k Vašemu zařízení díky nejnovější technologii Bluetooth® a poslouchejte více než 30+ hodin hudby.
Zapněte je, nalaďte a poslouchejte vaši oblíbenou hudbu z přizpůsobených reproduktorů, dodávajících nadčasový zvuk, na který nezapomenete!
BLUETOOTH
Major II Bluetooth® se propojují s Vaším zařízením přes Bluetooth® aptx, což je kodek s mnohem menší latencí signálu, tudíž minimalizuje zpoždění a synchronizaci hudby s videem. Nejenže tak můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu v téměř CD kvalitě, ale můžete také díky tomuto kodeku sledovat filmy, aniž byste zažili jen prázdné hýbání pusou.
OVLÁDACÍ KLOBOUČEK
S analogovým ovládacím kloboučkem můžete zvuk buď přehrát, pozastavit, posunout nebo prostě upravit hlasitost. Protože tato sluchátka mají i funkci telefon, můžete si přijmout hovor, odmítnout nebo ukončit dle libosti pouhým jedním kliknutím. Vestavěný mikrofon Vám umožňuje vést konverzace, nebo třeba nahrávat hlasové záznamy na Vaše zařízení.
OVLÁDÁNÍ
Přijmout příchozí hovor: 1x zmáčknutí kloboučku
Odmítnout nebo ukončit hovor: 2x zmáčknutí kloboučku
Přehrát nebo pozastavit hudbu: 1x zmáčknutí kloboučku
Přejít na další skladbu: Zmáčknout klobouček doprava
Přejít na předchozí skladbu: Zmáčknout klobouček doleva
Zvýšit hlasitost: Zmáčknout klobouček nahoru
Snížit hlasitost: Zmáčknout klobouček dolů
DOBA PŘEHRÁVÁNÍ
Sluchátka Major II Bluetooth umožňují nepřetržitý hlasitý bezdrátový poslech hudby až 30 hodin na jedno nabití. To je nad běžný výrobní standart.
FUNKCE TELEFONU
Díky možnosti přijímání hovorů jsou sluchátka Major II Bluetooth perfektním každodenním společníkem. Odpovězde bezdrátově, nebo odmítněte či ukončete hovor stisknutím ovládacího tlačítka. Vestavěný mikrofon Vám umožní vést konverzace nebo natáčet hlasové záznamy na Vaše zařízení.
SDÍLENÍ
Když posloucháte hudbu bezdrátově, můžete využít 3,5 mm zdířku ke sdílení hudby s někým jiným.
POUŽIJTE KABEL
USB nabíjecí kabel Vám umožní dobít baterii, pokud zjistíte, že se blíží ke konci své kapacity. Nemáte čas na nabíjení? Tak prostě připojte odnímatelnou 3.5 mm koncovku a pokračujte v přehrávání.
PŘENOSNÁ
Major II je také perfektní společník na cestování. Jejich skládací design Vám umožní lehce složit a přenášet, pokud je zrovna nepoužíváte.
TECHNICKÉ INFO
Zapněte je, nalaďte a poslouchejte vaši oblíbenou hudbu z přizpůsobených reproduktorů, dodávajících nadčasový zvuk, na který nezapomenete. 40 mm dynamické měniče jsou přizpůsobeny k excelentní basové odezvě, hladkým středům a perfektní výškám.
SPECIFIKACE:
Typ sluchátek: Náhlavní
Přenos signálu: Bezdrátový
Typ měniče: 40 mm
Bluetooth: Ano
Mikrofon: Ano
Ovládání hlasitosti: Ano
Citlivost: 99dB
Frekvenční rozsah: 10 - 20 000 Hz
Impedance: 64Ω

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2000 - 2017 Bontonland a.s. Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

         ...