60 let Spirituál Kvintetu. Poslední koncert proběhl 13. 10.

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Loutky v nemocnici, čtou V. Preis, L. Rybová, V. Vydra a další : První pohádková pohotovost

Datum vydání 17.09.2021
Typ balení CD obal
Nosič / počet CD / 1
Interpret Viktor Preiss, Jana Boušková, Loutky v Nemocnici, Václav Vydra, David Prachař, Bára Hrzánová, Linda Rybová, Radek Holub
Cena na eshopu
249 Kč s DPH původní cena: 269 Kč sleva: 7%
SKLADEM v eshopu dodání obvykle do 3 dnů
Osoby Loutky v nemocnici
EAN 8595026645837

I přesto, že byl rok 2020 plný izolací a karantén, všude létaly viry, a mnoho zdravotnických zařízení své brány nechalo pro okolní svět zavřené, zvládli Loutky v nemocnici realizovat více než 500 návštěv malých pacientů, připravit několik nových inscenací, knížku ale i nové CD pohádek První pohádková pohotovost.

Na CD naleznete některé pohádky, které soubor přináší dětem do nemocnic a léčeben v podobě loutkových divadelních představení. Když odchází z pokoje, obvykle CD nechávají dětem jako dárek spolu s přáním, ať jsou brzy zdravé. Snad audionahrávka udělá radost i vám a vašim blízkým a spolu se hrou Člověče, nezlob se, která je součástí CD pomůže zahnat chmury a dlouhou chvíli. Již 16 let soubor přináší za dětmi do nemocnic spoustu loutek, pohádek a písniček, možnost hrát si a povídat. Jevištěm se může stát třeba i nemocniční postýlka. Pobyt v nemocnici se vždy táhne a je spojený se strachem a bolestí, ale též s nudou a čekáním. Soubor se snaží, aby naše představení atmosféru u lůžka alespoň na chvíli proměnily a někdy přispěly i k uzdravení. Každý rok odehrají stovky divadelních představení, zazpívají tisíce písniček a vyčarují desítky tisíc dětských úsměvů.

O hudební doprovod se na CD postaral Štěpán Rak.

Pohádky: 1. Sněhulák Severin, 2. Pralidi, 3. Otesánek, 4. Zvířátka a loupežníci, 5. Babky 

Čtou: VIKTOR PREISS, LINDA RYBOVÁ a DAVID PRACHAŘ, JANA BOUŠKOVÁ a VÁCLAV VYDRA, BÁRA HRZÁNOVÁ a RADEK HOLUB, MARIE DUFKOVÁ a MARKA MÍKOVÁ a KRYŠTOF a MATYÁŠ MÍKA

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.