Akce Karel Gott - věčný a nezaměnitelný hlas mistra.      

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Katherine Rundellová, čte Ondřej Brousek : Dobrodruh

Datum vydání 30.04.2021
Typ balení CD obal
Nosič / počet CD - MP3 / 1
Interpret Ondřej Brousek
Cena na eshopu
279 Kč s DPH původní cena: 319 Kč sleva: 13%
SKLADEM v eshopu dodání obvykle do 3 dnů
Osoby Katherine Rundellová
EAN 8594169484020

Malí robinsoni si z amazonského pralesa odnesou nezapomenutelné dobrodružství i jedno velké tajemství...

Po pádu letadla se v nitru brazilské džungle ocitne čtveřice malých Britů: vášnivý čtenář cestopisů Fred, věčně nenaložená Con s fotografickou pamětí, zapálená přírodovědkyně Lila a její usoplený bráška Max. Už první dny strávené v zeleném pekle je utvrdí v tom, že rodina ani škola je na život daleko od civilizace dostatečně nepřipravily. Přesto si s vypětím všech sil a za cenu řady bolestivých omylů postupně opatří pitnou vodu a skromné jídlo, ba i oheň a přístřeší. Jednoho dne však jejich útočiště lehne popelem, a tak jsou nuceni na vlastnoručně postaveném voru plout po řece až k tajuplnému místu, které kdosi vyznačil na jimi nalezené mapě. Ovšem to, co malé objevitele čeká na konci jejich nebezpečného putování, dalece předčí i jejich nejdivočejší představy...

Cenami ověnčenou knihu pro děti napsala autorka poté, co v Amazonii sama prožila mnohá z popsaných dobrodružství.

Čte: Ondřej Brousek
Délka nahrávky: 7 hodin 2 minuty

Katherine Rundellová
(* 1987)
Uznávaná britská autorka knih pro děti pochází z hrabství Kent, ale jako dcera diplomata strávila podstatnou část dětství v africkém Zimbabwe. Posléze pobývala také v Bruselu a po návratu domů vystudovala anglistiku v Oxfordu. Věnuje se psaní a literární vědě. Za svá díla obdržela řadu významných ocenění jak doma, tak v zahraničí. Českého vydání se zatím dočkaly její tituly Střechy Paříže (2013, č. 2017), Dál do džungle (2018, č. 2018) a román Dobrodruh (2017, č. 2020), za nějž získala ceny Costa Children’s Book Award, Childrenʼs Book Prize a London Book Fair Children’s Travel Book of the Year.

Další hudba a filmy od Ondřej Brousek
  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.