Vážení zákazníci, se změnou provozovatele eshopu bylo aktualizováno místo pro uplatnění reklamací. Více informací zde https://www.bontonland.cz/kontakt/

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Jazzový orchestr Československého rozhlasu : Jazz ze studia A

Datum vydání 19.05.2017
Typ balení CD obal
Nosič / počet CD / 1
Cena na eshopu
290 Kč s DPH původní cena: 329 Kč sleva: 12%
SKLADEM na prodejnáchdoručení cca 14 dní

Ověřte si dostupnost zboží na konkrétní prodejně zde
Orchestr Jazzový orchestr Československého rozhlasu
Původní datum vydání 1976
EAN 5901549197754

Jazzový orchestr Československého rozhlasu, aktivní více než půl století, byl jedním z nejkreativnějších big bandů otevřený novým směrům vznikajícím v Československu. Spolupracovali mimo jiné s rockovým Blue Effectem (legendární “Nová syntéza”), pracovali na skladbách třetího proudu, ale nikdy se nevzdávali standardů a jazzové tradice. Tato rozmanitost je dobře slyšet na koncertním albu “Jazz ze studia ‘A’” nahraném v roce 1976. Byl to velmi široký program, balancující mezi hot swingem (“Tuturila”), spirituálním jazzem (“Východ slunce”) a hard funkem (“Ohnivá řeka”). Je to parádní hudba ve fantastickém provedení obohaceném o početná sóla předních českých jazzmanů, hlavně trumpetisty Laco Décziho a pianisty Karla Růžičky. “Jazz ze studia ‘A’” vychází poprvé na CD remasterované z původních pásů. Jsou přidané tři bonusové skladby nahrané orchestrem ve stejné době. Booklet obsahuje krátkou esej o těchto nahrávkách.

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2000 - 2017 Bontonland a.s. Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

         ...