Snížení cen audioknih.     

 

 

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Jane Austenová, čte Veronika Khek Kubařová : Emma

Datum vydání 29.05.2023
Typ balení Digipack
Nosič / počet CD - MP3 / 2
Interpret Veronika Khek Kubařová
Cena na eshopu
389 Kč s DPH
SKLADEM v eshopu 3 ks dodání obvykle do 3 dnů
Osoby Jane Austenová, Veronika Khek Kubařová
EAN 8594169484884

Rozmohl se nám tady takový nešvar: vědět za druhé líp, co by jim prospělo.

Zámožná Emma Woodhousová zůstala na Hartfieldu jen se stařičkým bolestínským otcem, jelikož guvernantka se vdala. Okouzlující jednadvacetiletá slečna náhle postrádá spřízněnou duši, a tak se ujímá poddajné Harriet, siroty nejasného původu, a rozhodne se vyhlídky své chráněnky dirigovat. Snahou o dívčino zušlechtění i sérií pošetile uplatněných dohadů, co kdo v okolí ke komu cítí a pro koho by se hodil nejlíp, však životu na panství vůbec neprospívá. Blahosklonné předpojatosti se vrší, maléry se stupňují, bližní strádají. Svitne Emmě při vměšování se do štěstí druhých včas – obzvlášť po příjezdu protivné paní Eltonové, která umí být ještě desetkrát panovačnější? Nebo je to tak, že si mladá dohazovačka „knížecími radami“ cosi kompenzuje? A co na to bratr jejího švagra, jenž jako jediný neváhá dívčiny šarmantně manipulativní sklony usměrňovat?

Slavný román mravů s ironickou jemností předkládá citlivé téma, které zajisté netrápilo pouze Brity za vlády Jiřího III. Dočkal se řady filmových adaptací, mezi nimiž vynikají nastudování s Gwyneth Paltrowovou či Kate Beckinsaleovou. Zmodernizovanou verzi látky předložili i američtí filmaři, kteří do role pletichářky obsadili Alicii Silverstoneovou.

Čte Veronika Khek Kubařová

Délka nahrávky 18 hodin 45 minut
 

Další hudba a filmy od Veronika Khek Kubařová
  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.