Vážení zákazníci, prodejna Bontonland Megastore na Václavském náměstí má nové tel.číslo +420 601 309 194.

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Jakub Zahradník : Je jen jedna hudba / One music

Datum vydání 27.01.2015
Typ balení CD obal
Nosič / počet CD / 1
Interpret Kateřina Englichová, Lenka Vychodilová, Jakub Zahradník
Cena na eshopu
286 Kč s DPH původní cena: 329 Kč sleva: 13%
SKLADEM v eshopu dodání do 3 dnů

Ověřte si dostupnost zboží na konkrétní prodejně zde
EAN 8594179370016

Hudební skladatel, klavírista, básník, textař, dramaturg a producent Jakub Zahradník (1964) vydává své v pořadí již desáté autorské CD, ale první z oblasti tzv. vážné hudby. Jde o živou nahrávku ze dvou koncertů konaných v Anežském klášteře, která se nyní se ve zkrácené podobě objevuje na CD. Prezentované skladby objevují Zahradníka jako skladatele v mnoha zajímavých souvislostech. Madrigaly pro dívčí sbor Otazníky či Missa Egrensis ho vřazují do tradice české vokální hudby 20. a 21. století navazující na odkaz Petra Ebena, Zdeňka Šestáka či Zdeňka Lukáše. Melodram „Pohádka“ svědčí o inspiraci etno a world hudbou a nezapře zkušenost s hudbou k rozhlasovým pohádkám. Propadliště času pro harfu a smyčcový kvintet je součástí odkazu české neoklasicistní tradice. Kantátka pro menší děti Živlové propojuje činoherecké výkony se sborem a jde o svého druhu novotvar.
Na CD uslyšíte harfistku Kateřinu Englichovou, smyčcový kvintet Musica Pro Anima složený z členů Orchestru FOK, řízený jeho první hráčkou Ritou Čepurčenko, dále Daniela Mikoláška, bubeníka z České filharmonie, herečku a zpěvačku Lenku Vychodilovou, Kühnův smíšený sbor pod taktovkou Marka Vorlíčka, dívčí sbor Bubureza, dětské filmové, televizní a muzikálové hvězdy Natálii Grossovou a Filipa Antonio a Dětský sbor Českého rozhlasu řízený nestárnoucí Blankou Kulínskou.


Missa Egrensis - vokální mše v latině,
Propadliště času - fantazie pro harfu a smyčcový kvintet,
"Pohádka" - melodram,
Otazníky - madrigaly pro dívčí sbor,
Živlové - kantátka pro děti.

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2000 - 2017 Bontonland a.s. Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

         ...