Akce na vybrané tituly PINK FLOYD.                                            

 

 

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Hana Doskočilová, čte Matouš Ruml : Diogenes v sudu, Damoklův meč a další známé příběhy z doby dávné a nejdávnější

Datum vydání 21.10.2022
Typ balení Digipack
Nosič / počet CD - MP3 / 1
Interpret Matouš Ruml
Cena na eshopu
269 Kč s DPH
SKLADEM v eshopu > 5 ks dodání obvykle do 3 dnů
Osoby Matouš Ruml, Hana Doskočilová
EAN 0099925665821

Celkem 38 poutavých příběhů z českých a evropských dějin i z řecké a křesťanské mytologie pro celou rodinu. Jaké tajemství v sobě skrývá trojský kůň? Kde byly Potěmkinovy vesnice? Kdo si poradil s gordickým uzlem? Co se stalo u Waterloo a kdo zvolal: A přece se točí…? A co Achillova pata, Atlantida, Golem a Kolumbovo vejce?
Vtipné odpovědi na tyto a další záludné otázky najdete v příbězích Hany Doskočilové. Vyprávění je určeno zvídavým dětem od osmi let, ale rádi po něm sáhnou i jejich rodiče a prarodiče, aby si příjemným způsobem oživili školní znalosti a doplnili mezery ve vzdělání. Oblíbený titul několika generací. Interpretem audioknihy je herec Matouš Ruml.

Tracklist: Úvodem / Narcis a víla Echo / Trojský kůň / Babylonská věž / Kolumbovo vejce / Ikarův pád / Newtonovo jablko / Diogenes v sudu / Midasovy uši / Norimberský trychtýř / Sfinga / Buridanův osel / Prokrustovo lože / A přece se točí… / Achillova pata / Utopie / Břímě Atlantovo / Waterloo / Oheň Prometheův / Gordický uzel / Kostky jsou vrženy / Ariadnina nit / Pýthie / Filémón a Baukis / Potopa světa / Kainovo znamení / Fáma / Tři pruty Svatoplukovy / Toho bohdá nebude… / Panna orleánská / Potěmkinovy vesnice / Z Mekky do Medíny / David a Goliáš / Moudrý král Šalamoun / Bludný Ahasver / Golem / Deus ex machina / Damoklův meč / Konec Atlantidy

Délka nahrávky 2 hodiny 22 minut

 

Další hudba a filmy od Matouš Ruml
  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.