Nové tituly ve výprodeji, sleva až 70%.

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Grant Naylor, čte Kamil Halbich : Červený trpaslík 1- Nekonečno vítá ohleduplné řidiče

Datum vydání 14.01.2022
Typ balení Digipack
Nosič / počet CD - MP3 / 1
Interpret Kamil Halbich
Cena na eshopu
319 Kč s DPH původní cena: 379 Kč sleva: 16%
SKLADEM v eshopu dodání obvykle do 3 dnů
Osoby Kamil Halbich, Grant Naylor
EAN 8594169484006

Připojte se k Jupiterské důlní a objevte vesmír!
Toto je volání o pomoc z těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka zahynula v důsledku ozáření, přežil jen David Lister, který byl v době nehody ve stavu nevědomí… Jenže to už z televize znáte. Neznáte ale hloubku průšvihu, který Listera v kosmické řiti jménem Mimas na osudný koráb zavlekl, natož příčinu toho, proč zde před třemi miliony let řádilo radioaktivní kadmium. Trampoty jediného přeživšího člověka ve vesmíru – jemuž asistují pablb v podobě hologramu spolubydlícího Rimmera, narcistní zvířecí mutant Kocour, senilní počítač Holly s IQ 6000 a poté i chorobně úslužný android Kryton – přerůstají i nejsmělejší Einsteinovy, Hawkingovy a Kakuovy vize. Paradoxy teorie relativity a nedozírná déjà vu tvoří jen třešničku na dortu astrofyzikálních ztřeštěností, neboť groteska je, oč tu běží, vy zmlsaní šibalové! Navíc jištěná slovními přestřelkami!

Přednesu úvodního dílu románové verze slavného britského sitcomu se ujal ten nejpovolanější: dabér postavy Arnolda Rimmera Kamil Halbich. A s obvyklou vervou.

Čte: Kamil Halbich
Délka nahrávky 10 hodin 8 minut

Grant Naylor = Rob Grant (* 1955) & Doug Naylor (* 1955)
Tandem britských humoristů je důkazem Aristotelovy poučky, že „celek je vždy víc než součet jeho částí“, která stojí v základech učení holismu (tedy že všechno souvisí se vším). Obě půlky tohoto vypečeného „celostního jsoucna“ se sešly počátkem 80. let na vlnách BBC 4, kde společně vytvářely parodie v duchu Monty Pythonů. Sílící ohlas děl Douglase Adamse tehdy tandem přiměl jeden ze skečů rozvinout do časoprostorového sitcomu Červený trpaslík, posunutého tři miliony let pozemských a přinejmenším stejné kvantum let světelných od šedi thatcherismu. První příhodu skvadry kolem mechanika Davida Listera odvysílala BBC 2 dne 15. února 1988. Kultovní seriál poctěný cenou Emmy uváděla Česká televize od ledna 1998, avšak tou dobou už se tvůrci rozešli. Zůstali sice podílníky společnosti Grant Naylor Productions, která do roku 2017 vyprodukovala dalších šest řad cyklu a v roce 2020 jako 75. díl uvedla ve vlastní TV Dave i speciál Červený trpaslík: Země zaslíbená, nicméně nyní proti sobě stojí ve sporu o nepřátelské převzetí firmy. Epizody seriálu kolují na oběžné dráze ostrovního humoru i díky čtyřem svazkům románové verze, jež se nedávno v češtině dočkala souborné edice a je též podkladem našich audioknih.

Další hudba a filmy od Kamil Halbich
  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.