Akční nabídky se slevou až 52% najdete zde.

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Gaston Lerouxe, čtou Miroslav Moravec, Veronika Jeníková a další : Fantóm opery

Datum vydání 26.02.2016
Typ balení CD obal
Nosič / počet CD - MP3 / 1
Interpret Viktor Preiss, Josef Bek, Miroslav Moravec, Jiří Adamíra, Petr Haničinec, Věra Galatíková, Petr Štěpánek herec, Veronika Jeníková
Cena na eshopu
219 Kč s DPH původní cena: 229 Kč sleva: 4%
SKLADEM v eshopu dodání obvykle do 3 dnů

Příběh milostného trojúhelníku zasazený do prostředí pařížské opery - příběh s detektivně napínavým a zároveň romantickým dějem - líčí osudy nadané zpěvačky Christiny Daaé a jejího přítele vikomta Raoula de Chagny, a zvláště pak tajemného fantóma opery, chodícího přízraku smrti a neštěstí, neviditelného "Anděla hudby". V něm se postupně obnažuje tragický úděl člověka nešťastného pro svou škaredost a toužícího po prosté lidské lásce.
Fantóm je zlý i něžný, ukrutný kouzelník, milovník propadlišť a tajných dveří, břichomluvec a vynikající hudebník i světoběžník s pestrou minulostí.
Romantický horor Gastona Lerouxe Fantóm opery z roku 1910 je dnes známý především díky muzikálovému zpracování Adrewa Lloyda Webera, které mělo světovou premiéru v roce 1986 v Londýně a nyní se úspěšně uvádí i u nás.


Obsazení:
Miroslav Moravec, Veronika Jeníková, Viktor Preiss, Jiří Adamíra, Petr Haničinec, Petr Štěpánek,
Věra Galatíková, Josef Bek a další.

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2021 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.