Eshop je v provozu bez omezení. Informace přepravců: GLS, Zásilkovna a Česká Pošta. Prosíme o dodržení Desatera zodpovědného příjemce
 

Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Euroradio Jazz Orchestra : In Pargue

Datum vydání 23.10.2015
Typ balení CD obal
Nosič / počet CD / 1
Interpret Euroradio Jazz Orchestra
Cena na eshopu
179 Kč s DPH původní cena: 199 Kč sleva: 10%
SKLADEM v eshopu dodání do 3 dnů

Vážení zákazníci, z nařízení vlády je do odvolání uzavřena prodejna na Jungmannově náměstí 17. Eshop je v provozu bez omezení.

EAN 8590236077522

1. Jan Jirucha: Charles Mingus
2. Jan Jirucha: Charles Mingus
3. Jan Jirucha: Charles Mingus
4. Jan Jirucha: Charles Mingus
5. Johnny Raducanu / Elena Mindru: Jocul Tambalelor
6. Štěpánka Balcarová: Jan Zrzavý
7. Štěpánka Balcarová: Jan Zrzavý
8. Štěpánka Balcarová: Jan Zrzavý
9. Štěpánka Balcarová: Jan Zrzavý


Dirigent: Jan Jirucha (Česká republika)

Zpěv: Elena Mindru - sólo track 5 (Rumunsko)

Saxofony: Matej Grahek (Slovinsko), Ville Vannemaa - sólo track 9 (Finsko), Jasper van Damme - sólo track 1 (Holandsko), Danh Thai - sólo track 9 (Německo), Malin Wättring - sólo track 5 (Švédsko), Mario Bočić (Chorvatsko)

Trubky: Felix Meyer (Rakousko), Laura Jurd - sólo track 2 (Velká Británie), Stelios Chatzikaleas (Řecko), Štěpánka Balcarová - sólo track 8 (Česká republika), Thimothée Quost - sólo track 7 (Francie)

Trombóny: Andreas Rotevatn - sólo track 3 (Norsko), Štěpán Janoušek - sólo track 8 (Česká republika), Mátyás Papp (Maďarsko), Ádám Ladányi - sólo track 4 (Maďarsko)

Rytmická sekce: Jernej Bervar - kytara, Gregor Ftičar - piano, sólo track 6 (oba Slovinsko), Zvonimir Šestak - kontrabas, sólo track 4 (Chorvatsko), Mathias Ruppnig - bicí nástroje, sólo track 6 (Rakousko)

Euroradio Jazz Orchestra je unikátní mezinárodní hudební těleso s dlouhou tradicí, do jejíž novodobé historie promluvil klíčovým způsobem Český rozhlas.

Od roku 2014 se o těleso stará vždy jeden z evropských rozhlasů a svoji péči si rádia jednou ročně vymění. Jako historicky první v řadě převzal v roce 2014 zodpovědnost za fungováním orchestru Český rozhlas ve spolupráci s organizátory festivalu JazzFest Brno. Orchestr, založený na koordinační podpoře mediálních společností sdružených v EBU, se přejmenoval na Euroradio Jazz Orchestra a v této podobě se s ním máme možnost setkat historicky poprvé právě na albu In Prague. Kapela vystoupila pod vedením Jana Jiruchy ml. a provedla skladby Jiruchovy, Štěpánky Balcarové a jednu kompozici rumunského autora. Jako další český člen orchestru se vedle jmenovaných představil také trombonista Štěpán Janoušek.

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat

Copyright © 2019 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.