Omlouváme se, ale v současné době není možné nakoupit digitální a fyzické zboží najednou.

Kariéra - Volná místa

V současné chvíli hledáme nové kolegy či kolegyně na tyto pozice

Datum výpisu Typ pozice Město Adresa Popis pracovní pozice Kontakt
1.8.2017 HPP PRAHA Václavské náměstí 1 Hledáme kolegu či kolegyni na pozici pracovníka eshopu - práce obnáší zadávání produktů na eshop, komunikaci se zákazníky, expedici zboží atd. tomas.ezr@bontonland.cz
28.4.2017 HPP PRAHA Václavské náměstí 1 Hledáme kolegu či kolegyni na pozici prodejce do oddělení klasické hudby, další info k doptání petr.zakostelsky@bontonland.cz
28.4.2017 HPP PRAHA Václavské náměstí 1 Hledáme kolegu či kolegyni na pozici asistenta prodeje do oddělení merchandise, další info k doptání petr.zakostelsky@bontonland.cz
28.4.2017 HPP PRAHA Zličín Hledáme kolegu či kolegyni na pozici asistenta prodeje, další info k doptání zlicin@bontonland.cz

Pracovník/ce e-shopu

Pro náš e-shop hledáme vhodné kandidáty na administrativní pozici.

Náplň práce:

  • Zpracovávání objednávek zákazníků v interním systému
  • Příjem objednávek telefonicky a e-mailem
  • Komunikace se zákazníky v případě problémů a reklamací
  • Příprava podkladů pro expedici
  • Pomoc při expedice zásilek

Požadujeme:

  • Pracovitost, pečlivost a samostatnost
  • Chuť učit se nové věci
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pozitivní vztah k našemu sortimentu
  • Znalost práce na PC (MS Office, poštovní klient)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zaměstnanecké slevy na náš sortiment
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práci v centru Prahy v největším obchodě s hudebními a filmovými nosiči ve střední Evropě

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, nám zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na email: tomas.ezr@bontonland.cz.

  Zasílání novinek, akcí a slev přednostně na váš email!
Odeslat