- Zítra bude líp (Tomorrow will be better)
- Bídníci (Les Misérables)
- Nespoutaný Django (Django Unchained)
- Tři Sestry: Líná hudba holý neštěstí
- Divokej Bill: 15
- 30 Seconds to Mars: Love Lust Faith + Dreams (Limited Deluxe Edition)
- Lovato, Demi: Demi
- Harich, Martin: Nech
- Depeche Mode: Delta Machine (Deluxe edition)
- Brichta, Aleš: Údolí sviní
Jones, Norah: Little Broken Hearts - CD
Termín doručení: na objednávku, cca 10 prac. dní
| Kategorie: | Hudba»Jazz |
| Datum vydání: | 01.05.2012 |
| Typ balení: | CD obal |
| Nosič: | CD |
| Počet médií: | 1 |
| Dodavatel: | EMI / Monitor / Virgin |
| Osoby: | Norah Jones |
Norah Jones patří k nejpopulárnějším zpěvačkám posledního dvacetiletí a je jednou z komerčně nej-úspěšnějších zpěvaček současnosti. Úspěch má jak u posluchačů, tak u kritiky, která si cení její umělecky hodnotné produkce a nekompromisního postoje. Vydání každé nové desky je velkou událostí a nejinak tomu bude i tentokrát. Na novince navíc spolupracoval uznávaný producent Danger Mouse, což z ní činí snad nejočekávanější album roku 2012!
Několikanásobná držitelka Grammy se s respektovaným producentem sešla už zkraje loňského roku při práci na albu Rome, které Danger Mouse natáčel s italským skladatelem filmové hudby Danielem Luppim. Norah Jones pro žánrový projekt Rome nazpívala tři písně a jak se zdá, spolupráce se slovutným producentem a hudebníkem ji zaujala a bavila. Základy písní na její nové album Little Broken Hearts vznikly takřka současně se skladbami určenými pro desku Rome. K písničkám se vrátili znovu loni na podzim, aby je dotvořili. Skladatelsky se na kolekci písní podíleli oba, oba také nahráli většinu nástrojů. Norah hraje na piáno, klávesy, baskytaru a kytaru, Danger Mouse na bicí, baskytaru, klávesy a další jednotlivé nástroje.
Brian Burton aka Danger Mouse v minulosti publikoval vlastní skladby v projektech Gnarls Barkley a Broken Bells, spolupracoval například s Gorillaz, eklektickým písničkářem Beckem nebo Davidem Lynchem a proslýchá se, že bude podepsán též pod chystanou deskou U2. Na co sáhl, to významně ovlivnil.
Tracklist:
1.Good Morning
2. Say Goodbye
3. Little Broken Hearts
4. She’s 22
5. Take It Back
6. After The Fall
7. 4 Broken Hearts
8. Travelin‘ On
9. Out On The Road
10. Happy Pills
11. Miriam
12. All A Dream

| 1 | Good Morning | 03:17 | 39 Kč | ||
| 2 | Say Goodbye | 03:27 | 39 Kč | ||
| 3 | Little Broken Hearts | 03:12 | 39 Kč | ||
| 4 | She's 22 | 03:10 | 39 Kč | ||
| 5 | Take It Back | 04:05 | 39 Kč | ||
| 6 | After The Fall | 03:42 | 39 Kč | ||
| 7 | 4 Broken Hearts | 02:59 | 39 Kč | ||
| 8 | Travelin' On | 03:06 | 39 Kč | ||
| 9 | Out On The Road | 03:28 | 39 Kč | ||
| 10 | Happy Pills | 03:33 | 39 Kč | ||
| 11 | Miriam | 04:22 | 39 Kč | ||
| 12 | All A Dream | 06:29 | 39 Kč |
Cena: 299 Kč





